Loading...

Cestovná kancelária VIP travel

Milí priatelia,

VIP travel je cestovná kancelária, ktorá Vám pomôže a poradí pri výbere Vašej dovolenky kdekoľvek na svete. Keď nás oboznámite s Vašimi dovolenkovými snami, my Vám Vašu cestu pripravíme na mieru alebo Vám ju vyberieme zo širokej ponuky našich renomovaných zahraničných a slovenských partnerov, s ktorými máme dlhoročnú úspešnú spoluprácu.

Našou prioritou je pripraviť Vám dovolenku alebo firemnú akciu podľa Vašich predstáv, pričom veľký dôraz kladieme na kvalitné poradenstvo a servis. Naši zamestnanci s vyše 20 ročnou praxou v cestovnom ruchu osobne navštívili väčšinu ponúkaných destinácií a so svojimi skúsenosťami a cennými radami sa s Vami vždy ochotne podelia.
Okrem tradičných dovolenkových pobytov v blízkych letoviskách či vzdialených exotických destináciách zabezpečujeme aj individuálne cesty na mieru, cesty za športovými a kultúrnymi podujatiami, golfové pobyty, poznávacie pobyty a okružné plavby, lyžovačky, samostatné ubytovanie a letenky do celého sveta, kongresovú turistiku, služobné cesty a firemnú turistiku zameranú na teambuildingové aktivity a vzdelávanie.
Našou novinkou je možnosť on-line rezervácie pobytov priamo na našej stránke cez rezervačný systém, ktorý Vám umožní aktuálne vyhľadávanie voľných pobytov podľa Vašich predstáv z ponuky našich rakúskych a nemeckých partnerov ako TUI, Neckermann, Thomas Cook, Gulet, Terra Reisen, FTI, ETI, Dertour a Meiers.

Už viac nemusite strácať čas navštevovaním cestovných kancelárií a zbieraním katalógov, my to urobíme za Vás. Zverte nám Vaše dovolenkové sny a my sa postaráme o ich realizáciu.

Kolektív  VIP travel